TR EN
X
İş Yeri Sigortası
 

Şirketinizi kazalardan ve hırsızlıktan koruyun...

GÖKSU SİGORTA ile işyerlerini geniş kapsamlı teminatlarla güvence altına alan bir sigorta paketi...
Tek poliçeyle her şey teminat altında...

 

› Yangın
› Dahili su
› Fırtına
› Duman
› Yer kayması
› Grev, lokavt, halk hareketleri, kötü niyetli hareketler ve terör
› Kar ağırlığı
› Cam kırılması
› Enkaz kaldırma giderleri
› Alternatif işyeri giderleri
› Yangın-infilak mali sorumluluk
› Komşuluk ve kiracı mali sorumluluk
› Kira kaybı ve kullanım mahrumiyeti (kiracı ve mal sahibinin kira kaybı)
› İş durması
› Sel ve su baskını
› Kara, hava, deniz taşıtları çarpması.

İşyeri Paket Sigortası'nın kapsamı, tüm ihtiyaçlarınız düşünülerek genişletildi; Taşınan Para, İşveren Mali Sorumluluk, Emniyeti Suistimal, 3. Şahıs Mali Sorumluluk Teminatları bu poliçede...

Ayrıca hırsızlık, sel, su baskını veya deprem gibi doğal afet ve kazalar nedeniyle işyerinize ve mallarınıza gelebilecek zararları da teminat altına alabilirsiniz.

iİşyeri Paket Sigortası'na özel, genişletilmiş bu teminatlarla, tek bir poliçeyle tam güvence sağlayabilirsiniz.

Yangın çıktı..
Korkmayın! Yangın, yıldırım ya da infilak sonucu ortaya çıkabilecek tüm zararlar, İşyeri Paket Sigortası kapsamında...

Su deposu taştı...
Telaşlanmayın! İşyeri Paket Sigortası, su borusu patlaması, tıkanması, taşması halinde ortaya çıkabilecek tüm hasarları karşılar.

Fırtına koptu...
Meraklanmayın! Yağmur, kar, dolu ve her türlü fırtına sonucunda işyerinize gelebilecek zararlar İşyeri Paket Sigortası teminatı altında.

Uçak, pisti şaşırdı...
Endişelenmeyin! Her türlü hava taşıt aracının çarpması ya da bu taşıtlardan parça düşmesi sonucu ortaya çıkabilecek zararları İşyeri Paket Sigortası karşılar.

İşyerinize kamyon girdi...
Tasalanmayın! Karayollarında hareket eden taşıtların sigortalı kıymete çarpması sonucunda oluşabilecek zararlar, Emeklier Sigorta, İşyeri Paket Sigortası güvencesinde...

Toprak çöktü...
Sakin olun! Sigortalı bina, heyelan sonucu ortaya çıkan toprak çökmesi ve kaymasında oluşan zararlara karşı İşyeri Paket Sigortası teminatı altında.

Olmaz demeyin...
iİşyeri Paket Sigortası; grev, lokavt, halk hareketleri, kötü niyetli hareketler ve terörist eylemler sırasında meydana gelen olayların ve bu olaylara karşı yetkili makamların aldığı önlemlerin sigortalı kıymetlere vereceği zararları da teminat altına alır.

Her an kırılabilir...
İşyerinizdeki pencere, vitrin, kapı, tezgâh, raf camları ve aynaların kırılması sonucunda ortaya çıkabilecek zararlar sigorta bedeline kadar İşyeri Paket Sigortası kapsamında.

Enkaz kaldırma...
İşyeri Paket Sigortası kapsamındaki risklerin gerçekleşmesi sonucu, enkaz kaldırma masrafları, toplam sigorta bedelinin %5'ini geçmemek koşuluyla karşılanır.

Komşular da sigorta kapsamında...
Doğal afetler hariç, meydana gelebilecek tüm risklerde, kiracıysanız mal sahibinizin, mal sahibiyseniz kiracınızın veya komşularınızın göreceği zararlar teminat altındadır. İşyerinizin hasar nedeniyle kullanılamaz hale gelmesi sonucu oluşabilecek alternatif giderler, kiracı veya mal sahibiyseniz kira bedeli, Sigortanız tarafından karşılanır.

İş durdu mu?
İşyeri Paket Sigorta'nız varsa "işiniz" durmaz... İşyeri Paket Sigortası, yalnız işyerindeki hasarları değil, bu hasarlar sonucu oluşan dolaylı zararları da üstlenir. Toplam sigorta bedelinin %10'unu aşmamak şartıyla, iş durması sonucu uğrayacağınız zararları karşılar.

Yağmur durmuyor...
Günlerce durmadan yağmur yağdı ve işyerinizi su bastı. işyeri Paket Sigortası, sel ve su baskını sonucunda, işyerinizde oluşabilecek zararları anında karşılar.

İşyerim Paket Sigortası'na Özel Teminatlar
Hırsızlık veya deprem gibi doğal afet ve kazalar nedeniyle işyerinize ve mallarınıza gelebilecek zararları ve Taşınan Para, İşveren Mali Sorumluluk, Emniyeti Suiistimal, 3. Şahıs Mali Sorumluluk'u da sigorta kapsamına dahil edebilir, oluşacak zararları tek poliçede güvence altına alabilirsiniz.

Her taraf sallanıyor...
Deprem ve yanardağ püskürmesinin doğrudan ya da dolaylı yollardan neden olacağı bütün zararları işyeri Paket Sigortası ile güvence altına alabilirsiniz.

Hırsız girdi...
Hırsızın işyerinize girerek çaldığı mal, malzeme ve ekipmanlarla bu sırada verdiği zararlar işyeri Paket Sigortası teminatı altına alınabilir.

Taşınan paraya dikkat!
Diyelim ki paranız işyerinizden bankaya taşınırken gasp edildi. Yapacak bir şey yok demeyin. Taşınan Para Teminatı ile bu da güvence altında.

Çalışanlarınıza güveniniz tam mı?
Eminiz tamdır. Ama insanlık hali. Sigorta süreniz boyunca, işyerinizde çalışanlar bir şekilde emniyeti suiistimal edebilirler. Ama bu sizin için bir sorun değil. işyeri Paket Sigortası, Emniyeti Suiistimal Teminatı ile bu sorunu çözüyor.

Peki, Çalışanlarınızın Güvenliği Ne Olacak?
İşyerinizde çalışanların başına gelebilecek iş kazaları ne olacak? Hiç merak etmeyin, çünkü işyeri Paket Sigortası'nda İşveren Mali Sorumluluk Teminatı var.

Mesela bir arkadaşınız işyerinizde kaza geçirdi!
Bunu bile teminat altına alabilirsiniz. İşiniz dolayısıyla veya işyerinizde, 3. şahıslara gelebilecek herhangi bir maddi ve bedeni zarar, 3. Şahıs Mali Sorumluluk Teminatı ile güvence altında.

Hemen yararlanın...
Size en yakın GÖKSU SİGORTA şubesine uğrayın. İşyeriniz için hazırlanan bu özel ve çok ekonomik poliçeden yararlanın.

İşiniz yolunda, kazanıyorsunuz, büyüme planları yapıyor, geleceğe doğru güven içinde yürümek istiyorsunuz. Ya aksilikler, şanssızlıklar... Hiçbir şey işinize engel olmasın. Çünkü, Göksu Sigorta işyerinizi, yangından dahili su baskınına, terörden işyeri durmasına kadar 'İşyeri Paket Sigortası' ile geniş teminatlarıyla güvence altına alıyor. Siz de, GÖKSU SİGORTA ailesine katılın 'İşyeri Paket Sigortası' ile değer verdiklerinizi koruyun.