TR EN
X
Hakkımızda
 

 

HAKKIMIZDA

20 YILINI GERİDE BIRAKAN GÖKSU SİGORTA ARACILIK HİZMETLERİ SERÜVENİNE, SAMSUNDA AHMET CEVAT GÜNEY VE ARZU GÜNEY’ in TEK BİR TRAFİK SİGORTA POLİÇESİYLE EK HERHANGİ BİR KURUM DESTEĞİ OLMAKSIZIN BAŞLAMIŞTIR. DOĞRU, ANLAŞILIR, İHTİYACA YÖNELİK VE ZAMANINDA HİZMET KAVRAMLARIYLA SİGORTALISINI KORUMUŞ, "TAVSİYE EDİLEN SİGORTACI" UNVANINI KAZANMIŞTIR. 

 

VİZYONUMUZ

20 YILDIR SEKTÖRÜ VE TEKNOLOJİYİ YAKINDAN TAKİP EDEN ACENTELİĞİMİZ, YENİ NESİL SİGORTACILIKTA KENDİNİ SÜREKLİ GÜNCELLEmektedir. TEMEL İLKeleri olan SADAKAT VE BÜYÜME, PORTFÖYÜNDEKİ MÜŞTERİLERİNİN VE ŞİRKETLERİNİN DE VAZGEÇİLMEZ UNSURLARI OLMUŞ, SAĞLADIĞI MÜŞTERİ MEMNUNİYETİ İLE DE MÜŞTERİLERİ TARAFINDAN “TAVSİYE EDİLEN SİGORTA DANIŞMANI” KİMLİĞİNİ ELDE EDEREK BÜYÜMESİNİ SÜRDÜRMEKTEDİR.

 

MİSYONUMUZ

SİGORTA KAVRAMININ İNSANLARIN YAŞAMINDAKİ EN TEMEL GEREKSİNİMLERDEN BİRİ OLDUĞU BİLİNCİNDE VE SEKTÖRÜNDEKİ TECRÜBESİYLE İDDİALI, HER BRANŞTA ÜRETTİĞİ POLİÇELERİYLE FARKLILIK YARATAN BİR KURULUŞUZ.

 

AMACIMIZ

BÜYÜMEK, BÜYÜRKEN REFERANSLARIMIZ TARAFINDAN TAVSİYE EDİLEN OLMAK, ELDE ETTİĞİMİZ BİREYSEL VE KURUMSAL MÜŞTERİLERİMİZİN TAVSİYELERİNE LAYIK OLMAK